ДСЗН Миколаївської ОДА

Відбулась зустріч заступниці Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольги Ревук з керівницею проекту Ради Європи „Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні” Сюзанною Мнацаканян з питань співробітництва в рамках проекту.

Сторони розглянули пріоритетні питання співпраці стосовно надання експертної підтримки та вдосконалення національної нормативної бази щодо соціальних прав людини відповідно до європейських стандартів, визначених Європейською соціальною хартією. Домовились розробити план заходів щодо забезпечення виконання положень Європейської соціальної хартії.

Під час зустрічі Ольга Ревук підкреслила, що напрями реалізації проекту співпадають з пріоритетами діяльності Мінсоцполітики. Заступниця Міністра подякувала Офісу Ради Європи в Україні за підтримку реформ у соціальній сфері.



Довідково

Проект Ради Європи „Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні” сфокусований на соціальних правах людей, спрямований на підтримку діяльності Уряду України з розвитку соціальних прав людей з інвалідністю, людей похилого віку та дітей.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
176
Перегляди статей
452206