ДСЗН Миколаївської ОДА
У 2017 році Світовим Банком була підтримана грантова заявка «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проєкт з відновлення та розбудови спроможностей», який реалізує Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України. Однією із складових даного проєкту стало створення комунальної установи Миколаївської міської ради «Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО». Проєкт розроблено виконкомом Миколаївської міської ради за ініціативи громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО».
119068048 3555684004455968 2714910205895436295 O
9 вересня відбулася онлайн-нарада під головуванням заступника голови облдержадміністрації Тетяни Стахевич з представниками органів місцевого самоврядування та територіальних органів виконавчої влади з питань децентралізації влади в частині формування нової райдержадміністрації на території новостворених Вознесенського та Миколаївського районів відповідно до постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX «Про утворення та ліквідацію районів».
 Viber 2020 09 08 13 28 561
8 вересня відбулась зустріч директорки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Єльчієвої з директоркою Миколаївського благодійного фонду «Любисток», представницею Міжнародної організації з міграції в Україні Маргаритою Пархоменко.
 Viber 2020 09 07 18 18 42
На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації, що відбулося 03 вересня, затверджено рішення про встановлення рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
З 00 годин 00 хвилин 07 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування. На підставі оцінки епідемічних показників та з урахуванням обговорення Державна ТЕБ та НС віднесла до жовтої зони міста Миколаїв та Вознесенськ, Баштанський, Кривоозерський та Очаківський райони Миколаївської області.
Саме про це наголосила директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва на селекторній нараді за допомогою програми ZOOM з керівниками установ соціального захисту населення Миколаївської області.
В жовтій зоні епідемічної небезпеки, додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для зеленої зони епідемічної небезпеки, постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641, забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово).
Під час селекторної наради директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва закликала дотримуватися протиепідемічних обмежень на територіях установ соціального захисту населення, не допускати на територію закладів сторонніх осіб, дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції.
 Viber 2020 09 07 13 36 36
IMG 0669

3-5 вересня у місті Очаків проходить Всеукраїнський форум «Співпраця ветеранської спільноти та органів влади, міф чи реальність» громадських організацій ветеранів. За запрошенням громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО» та ГС «Рух ветеранів України» м. Миколаїв, на захід приїхали представники з різних регіонів України громадських об’єднань ветеранів війни, учасники АТО та члени їх сімей.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
139
Перегляди статей
36739