ДСЗН Миколаївської ОДА
26 листопада 2020 року за допомогою додатка Zoom відбулось онлайн – засідання комітету забезпечення  доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при облдержадміністрації за участю заступниці директора департаменту-начальниці управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Надії Жеванової. Питання забезпечення доступності є вкрай важливим, і кожен структурний підрозділ не залишаються осторонь цієї роботи.

25 листопада 2020 року на Миколаївщині стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка щорічно проходить з 25 листопада до 10 грудня включно. Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини. Ця акція була започаткована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.

23 листопада 2020 року Міністерство соціальної політики України провели Zoom-конференцію за участю директорки департаменту соціального захисту облдержадміністрації
Оксани Єльчієвої, з метою своєчасного призначення всіх видів державних соціальних допомог та надання якісних соціальних послуг мешканцям громад.

20 листопада 2020 року директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва прийняла участь у зйомках телевізійного прес-клубу з Глібом Головченко на телеканалі ТАК ТВ  на тему домашнього насильства.
19 листопада 2020 року за допомогою додатка ZOOM пройшов круглий стіл з Українською асоціацією дитячої паліативної допомоги на тему «Паліативна допомога дітям. Забезпечення прав дітей, які потребують паліативної допомоги». В даному заході прийняли участь представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, соціальні працівники територіальних центрів соціальної допомоги населенню, спеціалісти міських, районних Служб у справах дітей та Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, медичні працівники, представники громадських та волонтерських організацій, які займаються допомогою пацієнтам паліативного профілю.

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
160
Перегляди статей
59193