ДСЗН Миколаївської ОДА

Optimized FB Like Box

07 грудня 2020 року під головуванням директорки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксани Єльчієвої відбулась селекторна нарада з керівниками управлінь соціального захисту населення області, де заслуховувались звіти керівників щодо підготовки установ та об’єктів життєзабезпечення області до безперебійної роботи в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2020/2021 року.

На виконання вимог пункту 51-54 постанови Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 12 «Про внесення змін до Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час» (далі – постанова КМУ № 12) та доручення голови облдержадміністрації від 09.11.2020 № 2944/10.17-05-48/4-20 «Про складання звіту про чисельність військовозобов’язаних, які заброньовані згідно з переліками посад і професій» відділом управління персоналом, правової роботи, організаційно-контрольних питань та господарського забезпечення департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, з метою надання методично-консультативної допомоги щодо складання та надання Звіту і інформації до нього, 03.12.2020 організовано та проведено семінар за допомогою відеоконференцзв’язку  «Zоом».

 В рамках акції «16 днів проти насильства» в м. Миколаєві на Соборній площі проходить виставка «Очікування vs Реальність”. Ця виставка проходить за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міністерства соціальної політики України, Міжнародної організації з міграції, НУО А21-Україна.

20 листопада 2020 року директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва прийняла участь у зйомках телевізійного прес-клубу з Глібом Головченко на телеканалі ТАК ТВ  на тему домашнього насильства.
19 листопада 2020 року за допомогою додатка ZOOM пройшов круглий стіл з Українською асоціацією дитячої паліативної допомоги на тему «Паліативна допомога дітям. Забезпечення прав дітей, які потребують паліативної допомоги». В даному заході прийняли участь представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, соціальні працівники територіальних центрів соціальної допомоги населенню, спеціалісти міських, районних Служб у справах дітей та Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, медичні працівники, представники громадських та волонтерських організацій, які займаються допомогою пацієнтам паліативного профілю.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
171
Перегляди статей
89583