ДСЗН Миколаївської ОДА

Форма звернення для громадян

Контактна форма
Заповніть будь ласка всі необхідні поля

Однією із форм письмового звернення, що може бути надіслане з використанням мережі Інтернет та засобів електронного зв’язку є електронне звернення громадян.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Відповідно до Закону України «Про звернення громадян», звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених цим Законом.

Електронна адреса департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

- ФОРМА ЗАЯВИ детальніше...

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
160
Перегляди статей
59187