ДСЗН Миколаївської ОДА

ПРОГРАМА ВИДАЧІ ВАУЧЕРІВ НА НАВЧАННЯ

 

Державна політика зайнятості спрямована на врегулювання ринку праці шляхом надання соціальних гарантів та послуг як працівникам, так і роботодавцям.

З метою посилення соціального діалогу в сфері зайнятості, сприяння формуванню конкурентоспроможного ринку праці в умовах воєнного стану інформуємо, що за сприяння служби зайнятості продовжує діяти програма видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Відповідно до ст.30 Закону України «Про зайнятість населення» право на одноразове отримання ваучера мають наступні категорії громадян:

 

Відповідно до Переліку професій (спеціальностей) за виданим ваучером можна здобути фах, пройти спеціалізацію чи підвищити кваліфікацію за спеціальностями: «соціальна робота», «соціальне забезпечення»,  «психологія» та ін. 

Навчання здійснюється закладами освіти, які мають ліцензію на провадження діяльності з надання освітніх послуг та сертифікат про акредитацію.

Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання і не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб ( на даний період - 26840 грн).

Оплата ваучера здійснюється Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

   

Більш детально Ви маєте можливість ознайомитись з послугами Миколаївського обласного центру зайнятості на сайті https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery або поспілкувавшись безпосередньо             з працівниками Миколаївського обласного центру зайнятості,  або звернутися до найближчого підрозділу служби зайнятості в Миколаївській області.

 

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
146
Перегляди статей
288770