ДСЗН Миколаївської ОДА

У Баштанці відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня, з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів у Баштанці було проведено урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку за участю виконувача функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації Олександра Славінського, секретаря міської ради Людмили Луценко та першого заступника міського голови Володимира Драгуновського, колективів райдержадміністрації, міської та районної рад, управління соціального захисту, Пенсійного фонду, керівників підприємств, установ і організацій, представників громадськості.
На заході пригадали страшні воєнні часи.
Звертаючись до присутніх, Олександр Славінський зауважив, що сучасне покоління не має права викреслити із своєї пам’яті подвиг тих, хто, незважаючи на страшні муки, не скорився фашистам. З кожним днем таких героїв стає все менше.

Засідання круглого столу щодо підготовки та відзначення Дня охорони праці в 2019 році

11 квітня Баштанським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Миколаївської області проведено засідання круглого столу за участю начальника відділення та страхового експерта з охорони праці Баштанського відділення УВД ФССУ в Миколаївській області О.В. Олексієнко спільно з представниками управління соціального захисту населення Баштанської районної державної адміністрації, голови профспілкового комітету АПК, Управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації щодо підготовки та відзначення у 2019 році Дня охорони праці.
Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Метою проведення Дня охорони праці цього року є підготовка до майбутніх змін пов’язаних з впровадженням нових принципів управління охороною праці. Сучасна система заохочення до поліпшення безпеки та охорони здоров’я працівників на роботі має враховувати світові тенденції зайнятості населення, розвитку цифрових технологій (автоматизація, робототехніка, інформаційна комп’ютеризація), демографічні показники, економічну глобалізацію, кліматичні зміни та інші чинники, що впливають на стан безпеки та гігієни праці за наявних або нових виробничих ризиків. Закріплення практик щодо постійного навчання з безпеки та гігієни праці може допомогти працівникам і роботодавцям мінімізувати наявні та потенційні виробничі ризики і тим самим поліпшити результати роботи у сфері охорони праці.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
169
Перегляди статей
430754