ДСЗН Миколаївської ОДА

Наші літні плани

Свої канікули студенти «Університету третього віку» проводять дуже активно. Подобається їм починання бібліотеки ім.А.Гмирева, яка в Каштановому сквері відкрила літню інтерактивну бібліотеку, де можна вивчити нумерологію, познайомиться з лауреатами Нобелівської премії в галузі медицини.

Своїми знаннями з пенсіонерами недавно поділилася кандидат філософських наук Мітіна Валентина Іванівна. Цікавою була розповідь про біографію і творчість філософа Павла Вересага, пенсіонери брали участь у тестуванні смисловій архітектоніки особистості.
Поезія - це особлива сторінка в душах студентів елегантного віку. Познайомилися вони з творчістю Щеглової Тамари Григорівни, яка очолює поетичний клуб медичних працівників «Рефлектор», слухали романси у виконанні члена літоб'єднання «Стапель» Колосової Любові Григорівни.
Люблять до нас на свої презентації приходити, як на репетицію, творчі особистості, а вже потім, виступивши перед нашими студентами, презентують свої книги в бібліотеках. Так завжди робить Фалев Валерій Федорович. Він поет і наш підопічний відділення денного перебування Центрального району міського територіального центру. У червні, в гості на Шевченка, 19-А прийшов капітан далекого плавання Куєвда Олександр Іванович, який на пенсії став захоплюватися ізотеричними знаннями і написав книгу «Життя у вічності», яка розкриває духовну сутність людини. А книгу цю редагувала наша підопічна Жажкова Світлана Михайлівна (кореспондент газети «Известия» по Далекому Сходу). Йому сподобалося відповідати на питання пенсіонерів, з посмішкою він прослухав «Пісеньку про капітана» Лебедєва-Кумача з к/ф «Діти капітана Гранта», яку спеціально підготували і заспівали.
Теми краєзнавства завжди цікаві, особливо, коли в гостях у нас Світлана Василівна Бойчук, закохана в історію нашого миколаївського краю. А в цьому році багато ювілеїв - 40 років створення Музею суднобудування і флоту, 30 років з дня повернення з походу нашого «Ікара», 230 років з дня заснування Миколаївської суднобудівної верфі. За всіма цими датами намічені цікаві зустрічі.
Закінчився червень, багато нових цікавих планів намічено на липень. Це і програма, підготовлена разом з педагогами, яка присвячена Міжнародному дню Дружби, і цікава екскурсія, присвячена Міжнародному дню Шоколаду, і ще багато інших цікавих зустрічей.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71977