ДСЗН Миколаївської ОДА

Курси перепідготовки для військовослужбовців та учасників АТО у Миколаєві

29 червня 2018 року у 45-му гарнізонному Будинку офіцерів відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців Миколаївського гарнізону, колишніх учасників АТО та військових пенсіонерів, які навчалися за напрямками «Менеджер охоронного бізнесу» та відкриття двох нових груп, що будуть проходити навчання за програмою «Менеджмент перевезень».

Ці курси - один із елементів Проекту з соціальної адаптації військовослужбовців, які звільняються з лав Збройних Сил України в ході їх реформування, в рамках виконання проекту «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ» в межах співпраці України з НАТО.
Мета даної діяльності – підтримка військовослужбовців ЗСУ та других воїнських формувань у їх переході з військової до цивільної кар’єри. Проект проходить по всій Україні, та користується великим попитом. Найбільш затребуваними видами підготовки є спеціальності, що пов'язані з економічним блоком, менеджментом, комп'ютерним напрямом, вивченням іноземних мов, забезпеченням безпеки підприємств та організацій.
Як зазначив у своєму виступі директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко: «Даний проект працює у Миколаєві більше десяти років, він надав змогу отримати додаткову спеціальність близько півтисячі військовослужбовцям. Особливо це актуально сьогодні для тих, хто повертається з війни на сході України. Проходження таких курсів не тільки надає їм право отримати додаткову спеціальність та більш упевнено почувати себе на ринку праці, а й є елементом психологічної реабілітації».
На 3-х місячних курсах, що фінансуються НАТО і проводяться навчальним центром перепідготовки та соціальної адаптації громадської організації «Ліга офіцерів» та навчальним центром «Гермес-Південь» на цей раз пройшли перепідготовку 22 представника місцевого гарнізону та ще 44 починають її проходити.
В урочистому закритті курсів прийняли участь керівник проекту - менеджер програм НАТО – Україна пан Крістофер Штаудт, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко, голова громадської організації «Ліга офіцерів» Володимир Лукічов, голова громадської організації учасників АТО Сергій Цогоєв та представники командування гарнізону.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71931