ДСЗН Миколаївської ОДА

Відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

27 червня 2018 року під головуванням заступника голови адміністрації Інгульського району Миколаївської міської ради - голови районної тимчасової комісії Ужви А.А. відбулося чергове засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат в адміністрації Інгульського району.

Відкрив засідання голова районної тимчасової комісії Ужва А.А.
Головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці Решетнікова Інна Юріївна проінформувала присутніх про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках Інгульського району.
За даними моніторингових спостережень, за станом на 01.06.2018 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 5 підприємствах-боржниках району складала 108521,91 тис. грн. За оперативними даними, на 27.06.2018 очікувана сума заборгованості із заробітної плати склала 10491,3 тис. грн. (7,3 %) менше ніж за станом на 01.06.2018.
На засіданні районної тимчасової комісії було заслухано керівників підприємств: ТОВ «Отрада-Н», ТОВ «НТАДА», на яких була виплачена заробітна плата менше мінімальної. Керівники доповіли про встановлення режиму неповного робочого часу на підприємстві, що призвело до зменшення розміру заробітної плати.
Головного бухгалтера ТДВ «НЕТ» заслухали з причин заборгованості Фонду соціального страхування.
Результатом роботи стало прийняття протокольних доручень.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71957