ДСЗН Миколаївської ОДА

Форма звернення для громадян

Контактна форма
Заповніть будь ласка всі необхідні поля

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року».

Метою Програми є вирішення невідкладних питань організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, координація дій органів виконавчої влади, громадських організацій, благодійних фондів, діяльність яких має соціальну спрямованість.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: широке коло громадськості.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання заходів сприятиме: вирішенню невідкладних питань організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах; забезпеченню соціальною і матеріальною допомогою вимушених переселенців зі східних областей України; забезпечення соціальною і матеріальною допомогою осіб, які брали безпосередню участь у забезпеченні та проведенні антитерористичної операції на сході України, перебуваючи, безпосередньо, в районах її проведення, та членів їх сімей; удосконаленню механізмів адресної підтримки незахищених верств населення з урахуванням матеріального стану та умов їх проживання; посиленню адресності соціальної підтримки вразливих верств населення; розвиткові благодійництва у сфері надання різних видів соціальної допомоги  та послуг соціально вразливим верствам населення; вирішенню проблем, пов’язаних з адаптацією осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та бездомних громадян, їх реінтеграцією в суспільстві.

Пропозиції та зауваження по комплексній програмі соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по комплексній програмі соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року за телефоном: (0512) 56-30-80.

Відповідальна особа: Жеванова Надія Андріївна – заступник директора департаменту-начальниця управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

Про внесення доповнень до Комплексної програми соціального захисту населення “Турбота” на період до 2023 року включно

 

 

 

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі Регламенту Миколаївської обласної ради сьомого скликання, затвердженого рішенням обласної ради від 17 грудня 2020 року № 3, з метою активізації вирішення невідкладних питань соціально-побутового, медичного, організаційно-правового та культурного обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни, вимушених переселенців зі східних областей України, учасників антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах, обласна рада

 

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Доповнити розділ 1 «Надання адресної допомоги малозахищеним верствам населення» Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року включно, затвердженої рішенням обласної ради від 23 грудня 2020 року № 22 після пункту 1.15 новим пунктом 1.16, виклавши їх в редакції, що додається.

 

  1. Доручити облдержадміністрації розробити типові рекомендації щодо створення та функціонування соціального магазину на території Миколаївської області.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, захисту прав учасників і ветеранів АТО/ООС та їхніх сімей, гендерної рівності.

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА соціального захисту населення “Турбота” на період до 2023 року

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
185
Перегляди статей
94473