ДСЗН Миколаївської ОДА

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про хід виконання програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року включно та про затвердження програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2023 року включно».

Метою Програми є забезпечення рівних можливостей громадянам у реалізації їх права на працю; пріоритетність забезпечення повної та продуктивної вільно обраної зайнятості; сприяння підвищенню професійного рівня працездатного населення відповідно до суспільних потреб; сприяння зайнятості населення, у тому числі в сільській місцевості; забезпечення галузей економіки кваліфікованими кадрами; збалансування попиту на робочу силу (створення належної кількості робочих місць) та її пропонування (створення умов для професійного розвитку, гідних умов для праці); забезпечення соціального захисту осіб у разі настання безробіття.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: широке коло громадськості.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: програма спрямована на реалізацію основних напрямів державної політики у сфері зайнятості населення в регіоні. Програмою визначено основні показники ринку праці та заходи, спрямовані на реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, збалансування попиту і пропонування робочої сили на територіальних ринках праці, соціального захисту безробітних, забезпечення зайнятості громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Пропозиції та зауваження про хід виконання програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року включно та по програмі зайнятості населення Миколаївської області на період до 2023 року включно надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по виконанню програми зайнятості населення Миколаївської області на період до 2020 року включно та по програмі зайнятості населення Миколаївської області на період до 2023 року включно за телефоном: (0512) 37-64-24.

Відповідальні особи: Орещак Светлана Миколаївна - начальниця управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Кушнір Ірина Миколаївна - начальниця відділу зайнятості, трудових відносин та соціального діалогу управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Програма зайнятості населення Миколаївської області на період до 2023 року включно

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
185
Перегляди статей
94474