ДСЗН Миколаївської ОДА

Спостережна комісія з питань організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання при Миколаївській облдержадміністрації припиняє повноваження

Відповідно пункту 12 постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2012 № 1042 «Про внесення змін до Положення про спостережні комісії» спостережна комісія утворюється строком на три роки. У зв’язку з вищезазначеним облдержадміністрація повідомляє про припинення повноважень комісії затвердженої розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації від 28.08.2020 № 315-р та формування нового її складу.

Для формування нового складу необхідно: підприємствам, установам і організаціям незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подати до департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації пропозиції підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації. Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.

Відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 10.11.2012 № 1042 членами спостережних комісій не можуть бути судді, представники органів прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, Служби безпеки, Державної кримінально-виконавчої служби, адвокати, особи, які мають не погашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість, а також особи, які раніше входили до складу спостережних комісій і повноваження яких були припинені достроково з підстав, передбачених підпунктами 4 (у разі відмови відвідувати установи виконання покарань за дорученням спостережної комісії) і 5 (у разі відсутності без поважних причин на трьох підряд засіданнях спостережної комісії пункту 14 цього Положення.

Рішення про новий склад спостережної комісії оприлюднюється протягом одного тижня після його прийняття. Підприємствам, установам і організаціям та окремим громадянам, пропозиції яких щодо кандидатур до складу спостережної комісії були відхилені, надається вмотивоване рішення органу, який утворив комісію.

Просимо до 10.08.2020 надати департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації пропозицї щодо кандидатур для формування нового складу комісії на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або на адресу: м. Миколаїв, вул. Робоча, 2а. Телефон для довідок : 56 30 80.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
177
Перегляди статей
67704