ДСЗН Миколаївської ОДА

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про затвердження програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2021 – 2023 роки».

Метою Програми є: комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці, формування сучасного безпечного та здорового  виробничого середовища на регіональному рівні; мінімізація ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на виробництві, що сприятиме сталому економічному розвитку та соціальній спрямованості області; збереження і розвиток трудового потенціалу області; впровадження у практичну діяльність позитивного досвіду у сфері охорони праці; об’єднання управління охороною праці в єдину систему загального соціально-економічного розвитку області та її адміністративно-територіальних одиниць; надання допомоги з питань охорони праці об’єднаним територіальним громадам.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: широке коло громадськості.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання програми передбачає: розв’язання існуючих проблем у сфері охорони праці; формування безпечного та здорового виробничого середовища; мінімізацію професійних і промислових ризиків травмування та загибелі працівників, професійних захворювань та аварійності на виробництві; зменшення видатків на ліквідацію наслідків промислових аварій, відшкодування шкоди потерпілим від нещасних випадків на виробництві; збереження та розвиток трудового потенціалу області.

Пропозиції та зауваження по програмі поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2021 – 2023 роки надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по програмі поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2021 – 2023 роки за телефоном: (0512) 37-64-24.

Відповідальні особи: Орещак Светлана Миколаївна - начальниця управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Кушнір Ірина Миколаївна - начальниця відділу зайнятості, трудових відносин та соціального діалогу управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

ПРОГРАМА поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2021-2023 роки

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
185
Перегляди статей
94450