ДСЗН Миколаївської ОДА

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про затвердження обласної Програми «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2023 року».

Метою Програми є запобігання інвалідності, якнайповніша адаптація та соціальна інтеграція осіб з інвалідністю у суспільство, забезпечення рівних можливостей та реалізація конституційний прав осіб з інвалідністю.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: громада Миколаївської області, громадські організації, особи з інвалідністю.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання заходів Програми сприятиме: підвищенню ефективності реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю; більш повній інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство; створенню умов для залучення осіб з інвалідністю в усі сфери суспільного життя, забезпеченню їх права на освіту та працевлаштування; створенню сприятливих умов для співпраці громадських організацій осіб з інвалідністю з роботодавцями, профспілками, органами виконавчої влади у сфері професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю; формуванню адекватного ставлення суспільства до осіб з інвалідністю; створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів житлового та громадського призначення незалежно від стану їх здоров’я і ступеня мобільності; підвищенню рівня поінформованості населення про особливі потреби людей з інвалідністю, формуванню поваги до їх прав, особистості та гідності; залученню осіб з інвалідністю до культурно-мистецьких заходів, виявлення обдарованих дітей та творчої молоді, сприянню широкій інтеграції в суспільство людей з інвалідністю; залученню осіб з інвалідністю до занять фізкультурою і спортом, створенню для цього умов доступності до спортивних та оздоровчих закладів.

Пропозиції та зауваження по обласній Програмі «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2023 року надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по обласній Програмі «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2023 року за телефоном: (0512) 56-30-80.

Відповідальна особа: Жеванова Надія Андріївна – заступник директора департаменту-начальниця управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

ОБЛАСНА ПРОГРАМА ”Безбар’єрна Миколаївщина” на період до 2023 року

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
185
Перегляди статей
94466