ДСЗН Миколаївської ОДА

Відбулося заняття з психології

12 квітня 2019 року у студентів Університету третього віку комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» пройшло заняття з психології, яке було організовано на стадіоні ККСС «Олімп» з психології.
Заняття з психології з нестандартним підходом проходило під керівництвом психолога Курзель О.В. Групи виконали кілька цікавих вправ, спрямованих на зміцнення розуміння та довіри між одногрупниками, посилення їхньої командної ефективності. «Для сьогоднішнього заняття були підібрані психологічні вправи, які яскраво відобразили взаємодію групі, що дозволило сформувати нові ключові задачі для групи на майбутнє. Ці вправи здатні наштовхнути студентів на глибокі роздуми про такі цінні якості, як згуртованість, взаєморозуміння та дружнє ставлення один до одного, вміння домовлятися і знаходити компроміс, – тобто все те, що дозволить в подальшому досягати кращих групових результатів»

Пошук нових форм реабілітації дітей з інвалідністю

Пошук нових ефективних форм та методів реабілітації дітей з інвалідністю – один з пріоритетних напрямків роботи колективу відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська». Фахівець із фізичної реабілітації Марія Скочко 12 квітня 2019 року під час занять з дітьми, котрі мають відповідні показання, застосовує кінезіотейпування - накладання еластичних аплікацій зі спеціального матеріалу. Даний метод стабілізує м'язи, суглоби та зв'язки, полегшує рух рук і ніг, збільшує їх амплітуду, сприяє розслабленню м'язів. Завдяки цьому кінезіотейпінг активізує внутрішні сили організму дитини для одужання.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71920