ДСЗН Миколаївської ОДА

Відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

11 квітня 2019року, при райдержадміністрації, за участі заступника голови райдержадміністрації Ірини Кулик та заступника начальника управління – начальника відділу праці та роботи з персоналом управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Меркулової відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.
На засіданні колегіального органу, в рамках Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», який регулює питання заміни виконання військового обов'язку, якщо його виконання суперечить релігійним переконанням громадянина, на суспільно корисну працю, розглянуто питання щодо визначення конкретного місця проходження альтернативної служби кандидата на альтернативну службу, жителя Мішково-Погорілівської сільської ради, який є членом релігійної громади «Українська церква християн віри Євангельської «Воскресіння».
Комісія, заслухавши доповідачів, обмінявшись думками визначила місце проходження альтернативної (невійськової) служби громадянина М. у КУ «Миколаївський зоопарк», на посаді робітник з обслуговування території.
Термін проходження альтернативної (невійськової) служби 18 місяців.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71988