ДСЗН Миколаївської ОДА

Підготовка до відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у Вознесенському районі

10 квітня 2019р. під головування заступника голови Вознесенської райдержадміністрації Козуб О.О. відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні. В засіданні прийняли участь начальник управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації Житник А.В., начальник відділу з питань праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткаченко І.І., головний спеціаліст Вознесенського відділення фонду соціального страхування Довбенко І.І., в.о. начальника відділу освіти Вознесенської райдержадміністрації Русаловська С.М., начальник управління АПК Малярчук В.В..
В ході обговорення було розроблено та затверджено план з підготовки та проведення у Вознесенському районі заходів з нагоди Дня охорони праці, які у 2019 році проходитимуть під гаслом - «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Також було відмічено, що сформована в Україні ризикоорієнтована система управління безпекою та гігієною праці, що ґрунтується на відповідальності роботодавців за забезпечення безпеки і здоров’я працівників у всіх аспектах, пов’язаних з роботою, на зобов’язанні роботодавців постійно пристосовуватися до мінливих обставин, постійно вживати необхідних заходів для створення умов, безпечних для життя і здоров’я працівників, з метою забезпечення ефективної реалізації прав працівників на безпечні та здорові умови праці.
Прийнято звернення організаційного комітету до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71923