ДСЗН Миколаївської ОДА

Гумор та сміх – здоров’я для всіх

Гумор у житті українців здавна в пошані: він не лише розважав, а й інколи і рятував. Тому й не дивно, що до наших днів зберігся український гумор.
3 квітня 2019року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся святковий концерт присвячений Дню гумору, який розпочали ведучі Н. Горошко та О. Сердюкова з привітань та пісні «Хорошее настроение».
Була проведена музично-розважальна програма, в якій пролунали пісні «Вареники», «Ой, під вишнею, під черешнею», «Ой, у полі криниченька», «Зібралися бабоньки», «Калинка-малинка» у виконанні хора «Журавушка». Порадували своїм виступом Л. Артеменко з піснею «Я к вам приехала в гости» та І.Гринько з піснею «Кумушки». А Микола Меркулов звеселив усіх веселими гуморесками та піснею «Куплети Курочкіна» із кінофільму «Свадьба с приданным». Ще артисти показали гумористичну виставу «Як чоловік дружину продавав» за участю О.Козовякіна, Т.Бобкової та М.Меркулова. Також, Н.Іванова розказала смішні історії.  
Зустріч пройшла в теплій та веселій атмосфері, глядачі та виконавці залишились дуже задоволенні.

Великий український письменник

Слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запросили 5 квітня 2019 року в бібліотеку-філію №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва.
Слухачам була запропонована лекція про великого та видатного українського письменника Миколу Васильовича Гоголя, якому 1 квітня виповнилось би 210 років з дня його народження. Всі ми з дитинства пам’ятаємо слова славетного українця М.Гоголя «Чи знаєте ви українську душу?» та «Чи знаєте ви українську ніч?».
М.В.Гоголь став улюбленим письменником і володарем душ мільйонів людей на планеті. Великий український письменник М.Гоголь є, на думку багатьох дослідників, найбільш виразним представником української школи. Українська тематика творів М.В.Гоголя – це невід’ємна частина творчої особистості. Микола Васильович – один з кращих виразників української ментальності. У його творах найбільш повно і яскраво відтворилися риси українського національного характеру.    
Лекція була доповнена показом документального фільму «Життя та творчість М.В. Гоголя» та документально-дослідницьким фільмом С.Медвєдєва «Николай Гоголь. Тайна смерти» та виставкою художніх творів улюбленого українського письменника.  

Відбулись зустрічі з трудовими колективами м. Миколаєва

За період з 29.03.2019р. по 05.04.2019 р. фахівці відділу з питань регулювання трудових відносин управління праці провели зустрічі з трудовими колективами міста:
 - 02.04.2019 головний спеціаліст відділу з питань регулювання трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Михайленко В.В. провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівництвом та працівниками БУ ММР Культурно-ігровий комплекс «Дитяче містечко «Казка» на тему: «Проходження навчання та перевірку знань з питань охорони праці». Фахівець відповів на інші питання з охорони та умов праці. На зустрічі були присутні 19 осіб.
 - 04.04.2019 головний спеціаліст відділу з питань регулювання трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Кузьміна Н.Г. провела інформаційно-роз’яснювальну роботу з керівництвом та працівниками Миколаївської СЗОШ – інтернат І-ІІІ ст. № 6 МОР на тему: «Проходження навчання та перевірку знань з питань охорони праці». Фахівець відповів на інші питання з охорони та умов праці. На зустрічі були присутні 62 особи.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71949