ДСЗН Миколаївської ОДА

Нарада з селищним та сільськими головами району

5 квітня 2019 року під керівництвом голови РДА Олексія Мірошниченка, за участі голови районної ради Олександра Козерецького, керівника апарату райдержадміністрації Ігоря Волошанівського, відбулась нарада із селищним та сільськими головами району, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району відбулась нарада з селищним та сільськими головами, на якій була присутня начальниця управління соціального захисту населення Олена Марків.
Під час наради обговорили нагальні питання, що потребують вирішення за участю органів місцевого самоврядування. Зокрема: розглянуто питання проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу весною 2019 року у Кривоозерському районі; підведено підсумки, за результатами здійснених перевірок, стану ведення військового обліку і бронювання військовозобов’язаних на території селищної та сільських рад; проаналізовано виконання місцевих бюджетів за І квартал 2019 року;  заслухано інформацію про надання державної фінансової підтримки для розвитку сільськогосподарського виробництва малим фермерським господарствам і населенню у 2019 році.
Начальниця управління соціального захисту населення Олена Марків виступила з наступними питаннями:
- «Про виконання зобов’язань по колективних договорах 2018 року, укладання або продовження їх дії на 2019 рік» та наголосила, що «Колективний договір підприємства, установи, організації є загальновизнаним у світі нормативно-правовим актом регулювання виробничих, трудових та соціально-економічних відносин, забезпечує соціально-правовий захист працівників, узгоджує інтереси працівників та власника або уповноваженого ним органу.
- «Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, надається одному з батьків дитини,які постійно проживають разом з дитиною». Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.  
У разі коли в сім’ї одночасно народилось двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.
Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях становить 1700 гривень щомісячно.
Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються в багатодітних сім’ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня-червня 2019 року.
- «Монетизація житлової субсидії у 2019 році, нове в законодавстві».
За результатами наради надано відповідні протокольні доручення щодо вирішення проблемних питань.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71954