ДСЗН Миколаївської ОДА

Університету третього віку

4 квітня 2019 року в приміщенні центральної районної бібліотеки смт. Казанка відбулось чергове засідання слухачів «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування, на якому було проведено навчання по факультетам: «Навколо світу», «Мистелький»,«Цікавий світ», «Літературно-художній», «Основи здоров’я та здоровий спосіб життя».  
Факультет «Навколо світу» запропонував слухачам віртуальну подорож до сонячного Туркменістану, білосніжний Ашхабад дивував мраморними та скляними спорудами, природа захоплювала своєю неймовірною красою. Традиції та свята цієї країни незвичні та прекрасні. Слухачі пізнали багато цікавого про звичаї цього чудесного, неповторного краю та були вражені пустелею Каракуми.
Факультет «Цікавий світ» відкрив для слухачів цікаву історію створення найулюбленішого мультфільма для дорослих та дітей «Жив був пес», де з такою любов’ю переданий колорит української культури.  
«Літературно-художній» факультет присвятили до дня гумору, де слухачі прослухали гуморески та веселі оповідання які виконали Ю.Кирилюк та В.Поліщук. Також слухачі пізнали багато цікавого про творчий шлях актора, сценариста німого кіно Чарлі Чапліна. Короткі фрагменти фільмів Чарлі Чапліна веселили слухачів своїми сюжетами.  
Факультет «Основи здоров’я та здоровий спосіб життя» розкрив слухачам секрети довголіття  та корисні поради для здоров’я.
Програму для слухачів підготували та провели бібліотекарі центральної районної бібліотеки О. Буднік, Л. Пойда та психолог територіального центру соціального обслуговування В. Перевозчикова.
Слухачі отримали велике задоволення від продемонстрованих відеоматеріалів та цікавих тем.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71928