ДСЗН Миколаївської ОДА

У затишній читальній залі Очаківської міської бібліотеки відбулася літературна зустріч-знайомство «Син землі Таврійської» з великим митцем, поетом, художником і просто щирою людиною Анатолієм Івановичем Кичинським.
Запрошені на зустріч поціновучі поезії і мистецтва, вчителі, користувачі бібліотеки та підопічні відділення денного перебування привітали гостя – людину унікальну, обдаровану Богом. Українця з великої літери.

Анатолій Іванович є Членом Національної спілки письменників України, Асоціації українських письменників, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів та почесний член Національної спілки художників України. А також Лауреатом літературних премій ім.Павла Усенка (1983) та ім. Бориса Нечерди (2000).
У 2006 році за книги поезій «Пролітаючи над листопадом» та «Танець вогню» поету була присуджена найвища і найпрестижніша в Україні творча відзнака за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва (єдина на Херсонщині) – Національна премія України ім. Тараса Шевченка.
Йому також належать переклади грузинських, угорських, єврейських, білоруських і російських авторів.
Анатолій Іванович є автором двадцяти поетичних книг, а також автор текстів багатьох популярних пісень: «Повернення додому»; «Пливе над світом біла наша хата»; «Дощ»; «Свічка» та багато інших. Присутні  на зустрічі мали чудову нагоду прослухати у запису кілька згаданих пісень.
Всі присутні були горді і щасливі тим, що мали можливість поспілкуватися з справжнім талантом, поезія якого читається легко, захоплює душу і не відпускає.
Ще довго не пустіла читальна зала, всі щиро дякували Анатолію Івановичу за невимушену зустріч по-домашньому теплу і надихаючу.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71964