ДСЗН Миколаївської ОДА

Спортивний ранок

У відділенні денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, не дивлячись на літній період, продовжують свою роботу гуртки «Університету третього віку». Так, багато є впевнених в тому, що літом треба відпочивати на морі чи на дачі, але підопічні нашого відділення вдало поєднують сучасний літній відпочинок і заняття у гуртках. Кожного дня у центрі можна знайти для себе щось цікаве чи корисне. Наприклад, сьогоднішній чудовий ранок активні студенти факультативу «Школа здоров’я» присвятили заняттю з аеробіки. Під керівництвом свого тренера, Лариси Володимирівни, та під чудові звуки музики, вправи вдавалися дуже легко, адже нам ніколи переживати із-за літньої спеки та лежати на пляжі, ми цілодобово стоїмо на варті власного здоров’я! Приєднуйтесь до нашого веселого настрою та здорового способу життя!

Радіємо святу

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з іншими мешканцями міста відвідали у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна пересувну одноденну виставку «Диво-диво свято на Купала».
Окрім виставки Л. Запесочною була проведена лекція, під час якої було багато цікавостей про історію і традицію свята Івана Купала. Було продемонстровано художні варіанти уяви чарівної квітки - папороті у виконані різних художників. Цікаво було дізнатися, що свято відзначає боротьбу добра та зла, а традиція пригати через кострище пов’язане не тільки з метою перевірити силу кохання наречених, а й спосіб отримати благословення вогнем від хвороб та заручитися підтримкою у майбутніх справах – на вдачу.
Тож, змістовно та гарно був проведений цей день.  
                       
На зустрічі у віддаленому районі

Представники міської влади регулярно проводять зустрічі з населенням, в тому числі у віддалених мікрорайонах. Перший заступник міського голови Криленко В.І. та заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Харитонова О.О. у мкр.Мала Корениха спілкувалися з місцевими жителями і обговорювали хвилюючі їх питання.
Віддаленим мікрорайонам Миколаєва необхідно приділяти підвищену увагу, - сказав Володимир Криленко, адже в форматі відкритих зустрічей миколаївці з перших вуст отримують інформацію про актуальні для городян проблеми.
Від жителів Малої Коренихи надходить багато запитань, що стосуються соціального захисту. Тож, заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення розповіла, хто з громадян України може розраховувати на такий вид соціальної підтримки, а також з яких причин в призначенні субсидії можуть відмовити. У цілому нарахування субсидії залежить від багатьох факторів. Тому до кожної ситуації з призначенням чи непризначенням допомоги необхідно підходити індивідуально.
В ході спілкування заступнику директора праці та соціального захисту населення мешканці Малої Коренихи задали низку питань, що стосуються субсидії. На частину з них вона дала роз'яснення на місці. Ті ж питання, які потребують більш детального вивчення, були записані, відповіді на них буде надано після з'ясування ситуації.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71974