ДСЗН Миколаївської ОДА

Відбулося заняття з психології

12 квітня 2019 року у студентів Університету третього віку комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» пройшло заняття з психології, яке було організовано на стадіоні ККСС «Олімп» з психології.
Заняття з психології з нестандартним підходом проходило під керівництвом психолога Курзель О.В. Групи виконали кілька цікавих вправ, спрямованих на зміцнення розуміння та довіри між одногрупниками, посилення їхньої командної ефективності. «Для сьогоднішнього заняття були підібрані психологічні вправи, які яскраво відобразили взаємодію групі, що дозволило сформувати нові ключові задачі для групи на майбутнє. Ці вправи здатні наштовхнути студентів на глибокі роздуми про такі цінні якості, як згуртованість, взаєморозуміння та дружнє ставлення один до одного, вміння домовлятися і знаходити компроміс, – тобто все те, що дозволить в подальшому досягати кращих групових результатів»

Пошук нових форм реабілітації дітей з інвалідністю

Пошук нових ефективних форм та методів реабілітації дітей з інвалідністю – один з пріоритетних напрямків роботи колективу відділення комплексної реабілітації дітей з інвалідністю комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Южноукраїнська». Фахівець із фізичної реабілітації Марія Скочко 12 квітня 2019 року під час занять з дітьми, котрі мають відповідні показання, застосовує кінезіотейпування - накладання еластичних аплікацій зі спеціального матеріалу. Даний метод стабілізує м'язи, суглоби та зв'язки, полегшує рух рук і ніг, збільшує їх амплітуду, сприяє розслабленню м'язів. Завдяки цьому кінезіотейпінг активізує внутрішні сили організму дитини для одужання.

 

У Баштанці відзначили Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

11 квітня, з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів у Баштанці було проведено урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку за участю виконувача функцій та повноважень голови Баштанської райдержадміністрації Олександра Славінського, секретаря міської ради Людмили Луценко та першого заступника міського голови Володимира Драгуновського, колективів райдержадміністрації, міської та районної рад, управління соціального захисту, Пенсійного фонду, керівників підприємств, установ і організацій, представників громадськості.
На заході пригадали страшні воєнні часи.
Звертаючись до присутніх, Олександр Славінський зауважив, що сучасне покоління не має права викреслити із своєї пам’яті подвиг тих, хто, незважаючи на страшні муки, не скорився фашистам. З кожним днем таких героїв стає все менше.

Засідання круглого столу щодо підготовки та відзначення Дня охорони праці в 2019 році

11 квітня Баштанським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування в Миколаївської області проведено засідання круглого столу за участю начальника відділення та страхового експерта з охорони праці Баштанського відділення УВД ФССУ в Миколаївській області О.В. Олексієнко спільно з представниками управління соціального захисту населення Баштанської районної державної адміністрації, голови профспілкового комітету АПК, Управління агропромислового розвитку Баштанської райдержадміністрації щодо підготовки та відзначення у 2019 році Дня охорони праці.
Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Метою проведення Дня охорони праці цього року є підготовка до майбутніх змін пов’язаних з впровадженням нових принципів управління охороною праці. Сучасна система заохочення до поліпшення безпеки та охорони здоров’я працівників на роботі має враховувати світові тенденції зайнятості населення, розвитку цифрових технологій (автоматизація, робототехніка, інформаційна комп’ютеризація), демографічні показники, економічну глобалізацію, кліматичні зміни та інші чинники, що впливають на стан безпеки та гігієни праці за наявних або нових виробничих ризиків. Закріплення практик щодо постійного навчання з безпеки та гігієни праці може допомогти працівникам і роботодавцям мінімізувати наявні та потенційні виробничі ризики і тим самим поліпшити результати роботи у сфері охорони праці.

 

Проведено засідання комісії з питань захисту дитини

11 квітня 2019 року, під головуванням голови райдержадміністрації А. Філімонова, за участю начальника служби у справах дітей райдержадміністрації О. Дикусар, заступника начальника управління соціального захисту населення Веселинівської райдержадміністрації Т. Камашевої, проведено засідання комісії з питань захисту дитини при Веселинівській райдержадміністрації.
В ході засідання розглянуті наступні питання:
- про встановлення днів побачень та участі у вихованні малолітньої дитини з його батьком, с. Григорівка;
-про доцільність/недоцільність повернення в сімейне оточення малолітніх дітей, с. Варюшине, с.Широколанівка,
- про визначення місця проживання малолітньої дитини з с. Миколаївка;
- про взяття під соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та зняття з сімей, які подолали складні життєві обставини;
-про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав до неповнолітнього сина.
За результатами розгляду питань прийняті відповідні рішення.

 

Відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

11 квітня 2019року, при райдержадміністрації, за участі заступника голови райдержадміністрації Ірини Кулик та заступника начальника управління – начальника відділу праці та роботи з персоналом управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни Меркулової відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.
На засіданні колегіального органу, в рамках Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», який регулює питання заміни виконання військового обов'язку, якщо його виконання суперечить релігійним переконанням громадянина, на суспільно корисну працю, розглянуто питання щодо визначення конкретного місця проходження альтернативної служби кандидата на альтернативну службу, жителя Мішково-Погорілівської сільської ради, який є членом релігійної громади «Українська церква християн віри Євангельської «Воскресіння».
Комісія, заслухавши доповідачів, обмінявшись думками визначила місце проходження альтернативної (невійськової) служби громадянина М. у КУ «Миколаївський зоопарк», на посаді робітник з обслуговування території.
Термін проходження альтернативної (невійськової) служби 18 місяців.

 

Підготовка до відзначення Всесвітнього Дня охорони праці у Вознесенському районі

10 квітня 2019р. під головування заступника голови Вознесенської райдержадміністрації Козуб О.О. відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні. В засіданні прийняли участь начальник управління соціального захисту населення Вознесенської райдержадміністрації Житник А.В., начальник відділу з питань праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткаченко І.І., головний спеціаліст Вознесенського відділення фонду соціального страхування Довбенко І.І., в.о. начальника відділу освіти Вознесенської райдержадміністрації Русаловська С.М., начальник управління АПК Малярчук В.В..
В ході обговорення було розроблено та затверджено план з підготовки та проведення у Вознесенському районі заходів з нагоди Дня охорони праці, які у 2019 році проходитимуть під гаслом - «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Також було відмічено, що сформована в Україні ризикоорієнтована система управління безпекою та гігієною праці, що ґрунтується на відповідальності роботодавців за забезпечення безпеки і здоров’я працівників у всіх аспектах, пов’язаних з роботою, на зобов’язанні роботодавців постійно пристосовуватися до мінливих обставин, постійно вживати необхідних заходів для створення умов, безпечних для життя і здоров’я працівників, з метою забезпечення ефективної реалізації прав працівників на безпечні та здорові умови праці.
Прийнято звернення організаційного комітету до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій.

 

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
517
Перегляди статей
71952