ДСЗН Миколаївської ОДА

У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
Проблема торгівлі людьми залишається актуальною для України з часів здобуття нею незалежності. Відзначається зростання кількості людей, які прийняли б ризиковані пропозиції працевлаштування за кордоном.
Цьогоріч інформаційно-просвітницька кампанія проходитиме під гаслом #ПРАЦЮЙБЕЗПЕЧНО – проєкт, спрямований на протидію торгівлі людьми. Для тих, хто шукає нову роботу в Україні чи закордоном, проєкт дає відповіді на важливі питання. Як підготуватися до працевлаштування в іншій країні? Як виявити шахраїв, які намагаються обдурити вас під час укладання трудової угоди? І, що робити, коли ви, ваші родичі чи знайомі опинилися перед небезпекою потрапляння в трудове рабство? Чи постраждали від торгівлі людьми?
Метою усіх заходів, які будуть проводитися цього року в рамках акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, є акцентування уваги громадськості на важливості офіційного та безпечного працевлаштування, нагадування, що неофіційне працевлаштування, якою б заманливою та надійною не здавалася пропозиція, не гарантує виконання усних домовленостей з роботодавцем і може призвести до потрапляння в небезпечні ситуації експлуатації.
У рамках акції 30.07.2020 о 10 годині департаментом соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації (далі - Департамент) буде проведено онлайн вебінар на тему: «Протидія торгівлі людьми». Вебінар буде наживо транслюватися на Facebook сторінці Департаменту (https://www.facebook.com/sotszahist/).
Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду!

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
177
Перегляди статей
67724