ДСЗН Миколаївської ОДА

Про затвердження плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про затвердження плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року».

План заходів визначає послідовність дій, які мають першочергово зробити учасники процесу з усунення бар’єрів у різних сферах суспільного життя. Стратегічна мета – аби до 2030 року Україна стала комфортною для кожного громадянина. План заходів визначає такі завдання як: зробити інформацію та цифрові послуги доступними для всіх груп населення; забезпечити усі групи населення рівними правами та можливостями для соціального залучення та громадянської участі; забезпечити умови для працевлаштування всіх груп населення.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: широке коло громадськості.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання заходів сприятиме: усуненню перепон у різних сферах життя, посиленню можливостей та забезпеченню рівних прав для всіх українців. Йдеться про досягнення безбар’єрності у шести вимірах: освітньому, громадянському, цифровому, фізичному, суспільному та економічному просторі.

Пропозиції та зауваження по плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року надавати протягом жовтня 2021 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року за телефоном: (0512) 56-30-80.

Відповідальна особа: Наталія Василівна Калінська – заступник директора департаменту – начальник управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації

ПЛАН ЗАХОДІВ на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про хід виконання Програми оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївської області на 2021-2023 роки».

Метою програми є: реалізація державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, розроблення і виконання відповідних регіональних програм; виділення коштів з місцевих бюджетів на організацію оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; збереження і розвиток мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, поліпшення їх матеріально-технічної бази, кадрового забезпечення; здійснення оплати вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; здійснення в межах повноважень контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку незалежно від форми власності та підпорядкування; надання організаційної, методичної, інформаційної допомоги громадським об'єднанням, фондам, підприємствам, установам та організаціям, дитячим закладам оздоровлення та відпочинку, громадянам; удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення надання державних гарантій щодо доступності та якості відповідних послуг, збереження і розвиток мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: широке коло громадськості.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання заходів програми спрямоване на забезпечення: щорічної своєчасної підготовки і здійснення заходів літнього оздоровлення та відпочинку дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; збереження і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; збільшення кількості охоплених оздоровленням і відпочинком дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки; створення у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку належних умов для виховання дітей, розвитку їхніх інтересів та здібностей, здобуття елементарних трудових навичок, формування навичок здорового способу життя; покращення якості послуг, що надаються дитячими закладами оздоровлення та відпочинку; функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з наданням відповідних послуг згідно з державними соціальними стандартами оздоровлення та відпочинку дітей, дотримання вимог щодо: нормативів матеріально-технічного забезпечення, забезпечення інвентарем та обладнанням для надання медичних послуг, організації виховного процесу та дозвілля дітей, у тому числі національно-патріотичного виховання; нормативів розміщення дітей для оздоровлення та відпочинку на території, у будинках і приміщеннях дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; норм забезпечення дітей повноцінним харчуванням у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку відповідно до фізіологічних потреб і енерговитрат.

Пропозиції та зауваження про хід виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївської області на 2021-2023 роки надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по виконанню програми оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївської області на 2021-2023 роки за телефоном: (0512) 56-30-80.

Відповідальна особа: Смоквіна Микола Миколайович - заступник директора департаменту - начальник управління соціальних гарантій і компенсацій загальнообов’язкового державного страхування департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Програма оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївської області на 2019-2023 роки

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про затвердження соціальної комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків  у Миколаївській області на 2021-2023 роки».

Мета Програми полягає у забезпеченні системної та комплексної державної політики у сфері сім’ї та демографічного розвитку, спрямованої на формування самодостатньої сім’ї та її здатності до усвідомленого народження і виховання дітей, зниження рівня торгівлі людьми в області з метою виведення України із ряду країн – постачальників та споживачів живого товару, гендерного інтегрування в усі сфери життєдіяльності суспільства.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: громада Миколаївської області.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання Програми сприятиме формуванню цілісної, дієвої системи державної підтримки сім’ї та демографічного розвитку, у тому числі дасть змогу забезпечити: підвищення престижу сім’ї та посилення сімейних орієнтацій населення; відновлення української духовності, утвердження моральних цінностей у суспільно-політичному та приватному житті; активне просування, всебічну підтримку та захист сімейних цінностей; підтримку сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах або знаходяться у зоні ризику у разі потрапляння в такі ситуації; формування відповідального батьківства та материнства; залучення громад з метою допомоги сім’ям, дітям та молоді; формування суспільного неприйняття будь-яких форм насильства; формування гендерної культури та усунення гендерних стереотипів у суспільстві; підвищення ефективності діяльності, посилення взаємодії органів державної влади, громадських організацій у сфері протидії торгівлі людьми; закріплення розуміння суспільством торгівлі людьми як злочину, що брутально порушує права людини, та неприйнятності використання результатів експлуатації осіб, які постраждали від торгівлі людьми; підвищення поінформованості суспільства щодо шляхів убезпечення від потрапляння до ситуацій торгівлі людьми, а також можливостей отримання відповідної допомоги з метою формування навичок безпечної поведінки у населення; викорінення упередженого ставлення до осіб, які постраждали від торгівлі людьми; запобігання трудовій міграції та дистантності сімей; мінімізацію асоціальних проявів у життєдіяльності сім’ї, передусім жорстокості і насильства; врегулювання питання щодо практичної реалізації права кожного громадянина, у тому числі дітей та громадян похилого віку, на захист від будь-яких форм домашнього насильства (фізичного, психологічного, сексуального, економічного) та жорстокого поводження.

Пропозиції та зауваження по соціальній комплексній програмі підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків  у Миколаївській області на 2021-2023 роки надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по соціальній комплексній програмі підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків  у Миколаївській області на 2021-2023 роки за телефоном: (0512) 56-30-80.

Відповідальна особа: Дмитрієва Зоя Гарольдівна – начальниця відділу по роботі з сім’єю управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

СОЦІАЛЬНА КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Миколаївській області на 2021-2023 роки

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про затвердження обласної Програми «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2023 року».

Метою Програми є запобігання інвалідності, якнайповніша адаптація та соціальна інтеграція осіб з інвалідністю у суспільство, забезпечення рівних можливостей та реалізація конституційний прав осіб з інвалідністю.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: громада Миколаївської області, громадські організації, особи з інвалідністю.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання заходів Програми сприятиме: підвищенню ефективності реабілітації осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю; більш повній інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство; створенню умов для залучення осіб з інвалідністю в усі сфери суспільного життя, забезпеченню їх права на освіту та працевлаштування; створенню сприятливих умов для співпраці громадських організацій осіб з інвалідністю з роботодавцями, профспілками, органами виконавчої влади у сфері професійної реабілітації та зайнятості осіб з інвалідністю; формуванню адекватного ставлення суспільства до осіб з інвалідністю; створенню умов для безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єктів житлового та громадського призначення незалежно від стану їх здоров’я і ступеня мобільності; підвищенню рівня поінформованості населення про особливі потреби людей з інвалідністю, формуванню поваги до їх прав, особистості та гідності; залученню осіб з інвалідністю до культурно-мистецьких заходів, виявлення обдарованих дітей та творчої молоді, сприянню широкій інтеграції в суспільство людей з інвалідністю; залученню осіб з інвалідністю до занять фізкультурою і спортом, створенню для цього умов доступності до спортивних та оздоровчих закладів.

Пропозиції та зауваження по обласній Програмі «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2023 року надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по обласній Програмі «Безбар’єрна Миколаївщина» на період до 2023 року за телефоном: (0512) 56-30-80.

Відповідальна особа: Жеванова Надія Андріївна – заступник директора департаменту-начальниця управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

ОБЛАСНА ПРОГРАМА ”Безбар’єрна Миколаївщина” на період до 2023 року

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про затвердження програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2021 – 2023 роки».

Метою Програми є: комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці, формування сучасного безпечного та здорового  виробничого середовища на регіональному рівні; мінімізація ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на виробництві, що сприятиме сталому економічному розвитку та соціальній спрямованості області; збереження і розвиток трудового потенціалу області; впровадження у практичну діяльність позитивного досвіду у сфері охорони праці; об’єднання управління охороною праці в єдину систему загального соціально-економічного розвитку області та її адміністративно-територіальних одиниць; надання допомоги з питань охорони праці об’єднаним територіальним громадам.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: широке коло громадськості.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання програми передбачає: розв’язання існуючих проблем у сфері охорони праці; формування безпечного та здорового виробничого середовища; мінімізацію професійних і промислових ризиків травмування та загибелі працівників, професійних захворювань та аварійності на виробництві; зменшення видатків на ліквідацію наслідків промислових аварій, відшкодування шкоди потерпілим від нещасних випадків на виробництві; збереження та розвиток трудового потенціалу області.

Пропозиції та зауваження по програмі поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2021 – 2023 роки надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по програмі поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2021 – 2023 роки за телефоном: (0512) 37-64-24.

Відповідальні особи: Орещак Светлана Миколаївна - начальниця управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації; Кушнір Ірина Миколаївна - начальниця відділу зайнятості, трудових відносин та соціального діалогу управління праці та зайнятості департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

ПРОГРАМА поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Миколаївській області на 2021-2023 роки

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
169
Перегляди статей
423150