Засідання спостережної комісії

9 липня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання спостережної комісії під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, за участю директора департаменту  соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради, заступника директора департаменту-начальника відділу з питань соціального захисту населення та членів комісії.

Проведення екскурсії на підприємстві ТОВ Фанчі-Інвест
     
9 липня 2018 року для студентів «Університету третього віку» на підприємстві ТОВ Фанчі-Інвест було організовано екскурсію, на якій студенти мали можливість ознайомитись з процесом виробництва а також з асортиментом продукції. Всім учасникам екскурсії були надані подарункові продуктові набори.

6 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови Веселинівської райдержадміністрації Анжеліни Дрозд, за участю головного спеціаліста-головного державного інспектора управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталії Ярощук, відбулося засідання робочої групи з питань попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при Веселинівській райдержадміністрації.   

У затишній читальній залі Очаківської міської бібліотеки відбулася літературна зустріч-знайомство «Син землі Таврійської» з великим митцем, поетом, художником і просто щирою людиною Анатолієм Івановичем Кичинським.
Запрошені на зустріч поціновучі поезії і мистецтва, вчителі, користувачі бібліотеки та підопічні відділення денного перебування привітали гостя – людину унікальну, обдаровану Богом. Українця з великої літери.

Спортивний ранок

У відділенні денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, не дивлячись на літній період, продовжують свою роботу гуртки «Університету третього віку». Так, багато є впевнених в тому, що літом треба відпочивати на морі чи на дачі, але підопічні нашого відділення вдало поєднують сучасний літній відпочинок і заняття у гуртках. Кожного дня у центрі можна знайти для себе щось цікаве чи корисне. Наприклад, сьогоднішній чудовий ранок активні студенти факультативу «Школа здоров’я» присвятили заняттю з аеробіки. Під керівництвом свого тренера, Лариси Володимирівни, та під чудові звуки музики, вправи вдавалися дуже легко, адже нам ніколи переживати із-за літньої спеки та лежати на пляжі, ми цілодобово стоїмо на варті власного здоров’я! Приєднуйтесь до нашого веселого настрою та здорового способу життя!