ДСЗН Миколаївської ОДА

20 листопада 2018 року під головуванням заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євгена Шевченко в Миколаївській обласній державній адміністрації відбулось засідання конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО. У засіданні також взяла участі директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації Оксана Єльчієва.

01

20 листопада 2018 року на базі Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій пройшов короткотерміновий семінар «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за участю спеціалістів управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад.

23

17 листопада відбувся виїзний прийом директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксани Єльчієвої для жителів м.Южноукраїнська. На прийом звернулося 2 громадянина з питань призначення житлової субсидії та голова міської організації Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Союз Чорнобиль України» з питання стаціонарного лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, компенсації коштів за електронний проїзний документ пільговій категорії громадян, який був отриманий через «Приват-24».
Оксана Єльчієва надала відповіді, консультації та роз’яснення, відповідно до діючого законодавства.

11

19 листопада 2018 року директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва взяла участь у відзначенні 20 річниці утворення Національної служби посередництва і примирення (НСПП) в Миколаївській області, подякувала за плідну співпрацю та вагомий внесок у розвиток соціально-трудових відносин в області та побажала подальших успіхів у праці.

02

15 листопада 2018 року на базі комплексу «Palace Ukraine» представники Миколаївської, Одеської, Херсонської та Кіровоградської областей взяли участь в навчальному семінарі з підвищення фахового рівня щодо питань локалізації політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, який проходить за підтримки офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та ООН Жінки.

Статистика відвідувань

Користувачі
2
Статті
411
Перегляди статей
32428