ДСЗН Миколаївської ОДА

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора департаменту соціального захисту населення

Миколаївської обласної

державної адміністрації

від 31.03.2021 № 35

 УМОВИ
проведення конкурсу на посаду державної служби категорії «Б» заступника директора департаменту - начальника управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації, що обіймає особа, з яким до набрання чинності цим Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби» укладено контракт про проходження державної служби на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

 

Загальні умови

 Посадові обов’язки

1.Здійснення державної політики у сфері соціальної підтримки населення, у тому числі з питань надання населенню усіх видів державних допомог, пільг, субсидій, соціального захисту сім’ї, у тому числі соціальної підтримки сімей з дітьми, багатодітних, молодих сімей та сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, оздоровлення дітей.

2. Забезпечення контролю та аналізу роботи управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад з питань:

- виконання законодавства України з питань надання населенню різних видів державних допомог, пільг, субсидій, поліпшення становища сімей, попередження домашнього та гендерно-зумовленого насильства, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми;

- здійснення обліку громадян пільгових категорій, отримувачів допомог;

- використання коштів з державного бюджету місцевим бюджетам на надання населенню всіх видів державних допомог, пільг, субсидій;

- соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

3.Взаємодія з державними органами, установами, організаціями і об’єднаннями громадян, що опікуються питаннями надання пільг, компенсацій громадянам окремих категорій.

4. Участь в організації та проведенні заходів з питань, віднесених до компетенції управління управління соціальних гарантій і компенсацій загальнообов’язкового державного страхування.

5. Участь у проведенні семінарів (навчань) зі спеціалістами управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад, територіальних громад з питань, що належать до компетенції управління.

6.Забезпечення проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань, що належать до компетенції управління.

7. Забезпечення координації діяльності та контролю за виконанням структурними підрозділами соціального захисту населення районних державних адміністрацій завдань і заходів, спрямованих на розв'язання питань, що належать до його компетенції, дотриманням вимог законодавства щодо призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України, надання практичної, консультаційно-правової та організаційно-методичної допомоги.

8. Забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей Миколаївської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

9.Здійснення контролю за виконанням службових обов’язків спеціалістів управління, координація їх діяльності.

 Умови оплати праці

Посадовий оклад – 10600 грн,

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає в установленному порядку до конкурсної комісії через Єдиний портал вакансій державної служби таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246;

2) резюме за формою згідно з додатком 2-1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах згідно з умовами конкурсу;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиноютретьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

На електронні документи, що подаються для участі в конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

 

Строк подання документів для участі в конкурсі – 7 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби.

 

Додаткові (необов’язкові) документи

 Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

Місце та спосіб проведення тестування.

 

 Місце або спосіб розв’язання ситуативних завдань, проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

13 квітня 2021 року 10 год.00 хв.

 

м. Миколаїв, вул. Робоча, 2 А/1 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)

 

Час та дата розв’язання ситуативних завдань, проведення співбесіди будуть повідомлені додатково

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Миронова Світлана Михайлівна,

тел. (0512) 56 30 80, +38(066)-045-5863

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Ступінь вищої освіти не нижче магістра (спеціаліста)

2.

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

4.

Володіння іноземною мовою

Не є обов’язковим

 

 

 

 

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Ефективність координації з іншими

1. Уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій.

2. Здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами державного органу, представниками інших державних органів, в точу числі з використанням цифрових технологій.

2.

Делегування завдань

1. Уміння розподілити завдання між декількома працівниками та сформувати у них правильне розуміння кінцевої мети та очікуваного результату.

 

3.

Відповідальність

1. Усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень.

2. Усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур.

4.

Концептуальне та інноваційне мислення

1.       Здатність сприймати та мислити концептуально.

2.       Здатність формувати закінчені (оформлені) пропозиції.

3.       Здатність здійснювати тендерний аналіз в процесі підготовки (оформлення) пропозицій та рішень

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

1. Конституція України.

2. Закон України «Про державну службу».

3. Закон України «Про запобігання корупції».

4. Закон України «Про захист персональних даних».

5. Закон України «Про доступ до публічної інформації»

 

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1. Закон України «Про протидію торгівлі людьми».

2. Закон України «Про охорону дитинства».

3. Закон України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам».

4. Закон України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми».

5. Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»

6. Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

7. Закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

8. Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

9. Закон України «Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків».

 

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
185
Перегляди статей
94456