ДСЗН Миколаївської ОДА

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора департаменту соціального захисту населення

Миколаївської обласної

державної адміністрації

 31.03.2021 № 35

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу управління персоналом, правової роботи, організаційно-контрольних питань та господарського забезпечення департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації

 

Загальні умови

 Посадові обов’язки

1. Забезпечує організацію та ведення службового діловодства в департаменті соціального захисту населення, готує, узагальнює та надає відповідну звітну інформацію у відповідності з чинним законодавством. 2. Проводить роботу з кореспонденцією, документами та справами, журнальну первинну вхідну реєстрацію, поточне листування, реєстрацію вихідної, внутрішньої кореспонденції.

3. Здійснює оформлення зареєстрованої кореспонденції на резолюцію керівництву департаменту, вiдповiдає за своєчаснiсть доведення документiв до виконавців.

4. Здійснює ведення електронної бази документообігу в департаменті соціального захисту населення.

5. Здійснює системний контроль за дотриманням термінів (строків) надання відповідей на листи, запити на інформацію, заяв та скарг громадян, що надійшли до департаменту соціального захисту населення у відповідності з чинним законодавством.

6. Формує документи у відповідні справи із дотриманням умов зберігання документів та роботи з ними відповідно до вимог чинного законодавства.

7. Забезпечує контроль за формуванням справ та організацією зберігання службових документів згідно із спеціальною номенклатурою справ.

8. Організовує роботу щодо упорядкування службових документів за номенклатурою та спеціальною номенклатурою справ до архіву, їх щорічне відповідне оформлення.

9. Забезпечує цiльове використання та збереження бланкiв, печаток, штампiв.

10. Друкує, а також розмножує засобами розмножувальної техніки службові документи департаменту соціального захисту населення. 11. Виконує інші обов’язки покладені на нього керівником відділу, які випливають з покладених на відділ завдань.

 Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн,

Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанов Кабінету Міністрів України.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає в установленному порядку до конкурсної комісії через Єдиний портал вакансій державної служби таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246;

2) резюме за формою згідно з додатком 2-1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності);

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиноютретьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів для участі в конкурсі – 7 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби.

 

Додаткові (необов’язкові) документи

 Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

 

 

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

 

Місце та спосіб проведення тестування.

 

 Місце або спосіб проведення співбесіди

13 квітня 2021 року 10 год.00 хв.

 

м. Миколаїв, вул. Робоча, 2 А/1 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)

 

 

Час та дата проведення співбесіди будуть повідомлені додатково

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Миронова Світлана Михайлівна,

тел. (0512) 56 30 80, 0660455863

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра

2.

Досвід роботи

Не потребує

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

4.

Володіння іноземною мовою

Не є обов’язковим

 

 

 

 

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Робота з великими масивами інформації

1.Вміння систематизувати великий масив інформації.

2. Здатність виділяти головне, робити чіткі висновки

2.

Багатозадачність

1.Здатність концентрувати увагу на виконанні завдання.

2.Уміння розкладати завдання н апроцеси, спрощувати їх

3.

Цифрова грамотність

1.Вміння використовувати електронні реєстри, системи електронного документообігу та інші урядові системи для обміну інформацією.

2. Вміння використовувати комп’ютерні пристрої, базове офісне та спеціалізоване програмне забезпечення для ефективного виконання своїх посадових обов’язків

4.

Тактовність та повага до інших

1. Толерантне, ввічливе та шанобливе ставлення до людей.

2. Уміння слухати та розуміти співрозмовника

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

1. Конституція України.

2. Закон України «Про державну службу».

3. Закон України «Про запобігання корупції»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1. Закон України «Про звернення громадян».

2. Закон України «Про захист персональних даних».

3. Закон України «Про доступ до публічної інформації».

4. Розпорядження голови облдержадміністрації «Про затвердження Інструкції з діловодства у Миколаївській обласній державній адміністрації»

5. Наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях

 

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
185
Перегляди статей
94476