ДСЗН Миколаївської ОДА

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора департаменту соціального захисту населення

Миколаївської обласної

державної адміністрації

 31.03.2021 № 35

 

 УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу організації та надання соціальних послуг управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації (на період відсутності основного працівника)

 

Загальні умови

 Посадові обов’язки

1. Здійснює контроль за роботою надавачів соціальних послуг, готує аналітичні матеріали, звітну інформацію стосовно їх роботи.

2. Здійснює контроль за дотриманням стандартів і нормативів, визначених законодавчими актами щодо рівня та якості соціальних послуг, які надаються за рахунок бюджетних коштів комунальними установами, закладами, службами та недержавними організаціями за соціальним замовленням відповідно питань роботи відділу.

3. Забезпечує організаційні заходів щодо ведення Реєстру суб’єктів, що надають соціальні послуги на території області.

4. Розглядає звернення громадян за напрямками своєї діяльності, вживає заходи щодо усунення причин, які викликають звернення.

5. Розглядає документи та доручення стосовно організації роботи надавачів соціальних послуг, програм соціального захисту населення в частині організації роботи надавачів соціальних послуг. Готує матеріали з цих питань для проведення координаційних рад, комісій, колегій, семінарів, нарад, узагальнення та контроль за виконанням доручень.

6. Здійснює організаційні заходи щодо вивчення та узагальнення процесу визначення потреб населення адміністративно-територіальних одиниць у соціальних послугах, підготовка та надання аналітичних інформацій, довідок.

7. Надає методично-консультативну допомогу з питань організації вивчення потреб та соціального обслуговування (надання соціальних послуг) осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, організації соціальних послуг та соціального обслуговування, проведення навчань та семінарів.

8. Виконує інші обов’язки покладені на нього керівником відділу, які випливають з покладених на відділ завдань.

 Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн,

Надбавка за вислугу років, надбавка за ранг, доплати та премії відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу» та постанов Кабінету Міністрів України.

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово на період відсутності основного працівника

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає в установленному порядку до конкурсної комісії через Єдиний портал вакансій державної служби таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246;

2) резюме за формою згідно з додатком 2-1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності);

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиноютретьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів для участі в конкурсі – 7 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби.

 

Додаткові (необов’язкові) документи

 Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

 

Місце та спосіб проведення тестування.

 

 Місце або спосіб проведення співбесіди

13 квітня 2021 року 11 год.00 хв.

 

м. Миколаїв, вул. Робоча, 2 А/1 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)

 

 

Час та дата проведення співбесіди будуть повідомлені додатково

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Миронова Світлана Михайлівна,

тел. (0512) 56 30 80, 0660455863

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра

2.

Досвід роботи

Не потребує

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

4.

Володіння іноземною мовою

Не є обов’язковим

 

 

 

 

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Цифрова громатність

1.Виіння використовувати комп’ютерні пристрої.

2. Вміння використовувати сервіси Інтернету для ефективного пошуку потрібної інформації

2.

Уважність до деталей

1.Здатність помічати окремі елементи та акцентувати увагу на деталях у своїй роботі.

2. Здатність враховувати деталі при прийнятті рішень

3.

Стресостійкість

1. Уміння розуміти та управляти своїми емоціями.

2.Здатність до самоконтролю.

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

1. Конституція України.

2. Закон України «Про державну службу».

3. Закон України «Про запобігання корупції»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1. Закон України «Про соціальні послуги».

2. Постанова Кабінету Міністрів України «Про організацію надання соціальних послуг».

3. Наказ Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Переліку соціальних послуг, що надаються особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати».

4. Постанова Кабінету Міністрів України «Типове положення про центр надання соціальних послуг».

5. Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».

6. Наказ Міністерства соціальної політики України «Про затвердження Порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах».

 

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
185
Перегляди статей
94461