ДСЗН Миколаївської ОДА

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ директора департаменту соціального захисту населення

Миколаївської обласної

державної адміністрації

31.03.2021 № 35

 

УМОВИ
проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста відділу загальнообов’язкового державного страхування, пільг та соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи управління соціальних гарантій і компенсацій, загальнообов’язкового державного страхування департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації (тимчасово на період відсутності основного працівника)

 

Загальні умови

 Посадові обов’язки

1. Здійснення перевірок роботи управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад щодо здійснення державного нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.

2. Підготовка щотижневих, щомісячних, щоквартальних, піврічних та річних звітів до Міністерства соціальної політики України щодо здійснення державного нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.

3. Надання методично-консультаційної та практичної допомоги спеціалістам управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій, міських рад щодо використання чинного законодавства під час перевірки правильності призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України, надання соціальних виплат громадянам окремих категорій.

4. Участь у розробленні нормативних та організаційно-методичних документів, організації семінарів, нарад з питань соціального захисту громадян.

5. Здійснення контролю за виплатою структурними підрозділами райдержадміністрацій, міських рад:

- щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня згідно із Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань»;

- довічних державних іменних стипендій Президента України особам, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність, учасникам бойових дій в роки Великої Вітчизняної війни та особам які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

6. Виконання окремих завдань та доручень керівництва департаменту, управління, відділу з питань здійснення державного нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України.  

 Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5500 грн,

надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»;

надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів» (із змінами)

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Тимчасово на період відсутності основного працівника

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає в установленному порядку до конкурсної комісії через Єдиний портал вакансій державної служби таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246;

2) резюме за формою згідно з додатком 2-1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246, в якому обов’язково зазначається така інформація:

прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності);

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиноютретьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Строк подання документів для участі в конкурсі – 7 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби.

 

Додаткові (необов’язкові) документи

 Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

 

Місце та спосіб проведення тестування.

 

 Місце або спосіб проведення співбесіди

13 квітня 2021 року 11 год.00 хв.

 

м. Миколаїв, вул. Робоча, 2 А/1 (проведення тестування за фізичної присутності кандидатів)

 

 

Час та дата проведення співбесіди будуть повідомлені додатково

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Миронова Світлана Михайлівна,

тел. (0512) 56 30 80, 0660455863

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра або молодшого бакалавра

2.

Досвід роботи

Не потребує

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

4.

Володіння іноземною мовою

Не є обов’язковим

 

 

 

 

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Цифрова громатність

1.Вміння використовувати комп’ютерні пристрої.

2. Вміння використовувати сервіси Інтернету для ефективного пошуку потрібної інформації

2.

Уважність до деталей

1.Здатність помічати окремі елементи та акцентувати увагу на деталях у своїй роботі.

2. Здатність враховувати деталі при прийнятті рішень

3.

Стресостійкість

1. Уміння розуміти та управляти своїми емоціями.

2.Здатність до самоконтролю.

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

1. Конституція України.

2. Закон України «Про державну службу».

3. Закон України «Про запобігання корупції»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1. Закон України «Про захист персональних даних».

2. Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

3. Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

 

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
185
Перегляди статей
94472