ДСЗН Миколаївської ОДА

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації повідомляє про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо винесення на обговорення «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року».

Метою Програми є вирішення невідкладних питань організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах, координація дій органів виконавчої влади, громадських організацій, благодійних фондів, діяльність яких має соціальну спрямованість.

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони на які поширюється дія нормативного акту: широке коло громадськості.

Можливі наслідки реалізації нормативного акту: виконання заходів сприятиме: вирішенню невідкладних питань організаційного, матеріально-технічного, медичного та соціально-побутового обслуговування громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах; забезпеченню соціальною і матеріальною допомогою вимушених переселенців зі східних областей України; забезпечення соціальною і матеріальною допомогою осіб, які брали безпосередню участь у забезпеченні та проведенні антитерористичної операції на сході України, перебуваючи, безпосередньо, в районах її проведення, та членів їх сімей; удосконаленню механізмів адресної підтримки незахищених верств населення з урахуванням матеріального стану та умов їх проживання; посиленню адресності соціальної підтримки вразливих верств населення; розвиткові благодійництва у сфері надання різних видів соціальної допомоги  та послуг соціально вразливим верствам населення; вирішенню проблем, пов’язаних з адаптацією осіб, звільнених з місць позбавлення волі, та бездомних громадян, їх реінтеграцією в суспільстві.

Пропозиції та зауваження по комплексній програмі соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року надавати протягом грудня 2020 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Консультації по комплексній програмі соціального захисту населення «Турбота» на період до 2023 року за телефоном: (0512) 56-30-80.

Відповідальна особа: Жеванова Надія Андріївна – заступник директора департаменту-начальниця управління соціальних послуг департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА соціального захисту населення “Турбота” на період до 2023 року

Статистика відвідувань

Користувачі
3
Статті
177
Перегляди статей
67707